Kosmetika u Divadla

Kosmetika u Divadla

A už je to tady, otevíráme pro vás kosmetiku, která pomocí profesionálního přístupu a i s použitím multifunkčního kosmetického stroje, vám pomůže odhalit vaši přirozenou krásu.
 Čekají na vás novinky v čištění pleti a hydrataci, kde používáme kromě ultrazvuku moderní metodu mikrodermabrazivním přístrojem, radiofrekvenční lifting pleti a LED masku.
Objednat se můžete na tel. čísle 601 344 169. Pohoda a krása jsou předpokladem zdraví a úspěchu.

CENÍK KOSMETICKÝCH SLUŽEB

Čištění a hydratace pleti

Ošetření 30 minut – do 390 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, hloubkové čištění a hydratace pleti hydro-dermabrazí nebo ultrazvukovou špachtlí (UŠ), pleťový krém

Ošetření 45 minut – do 690 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, hloubkové čištění a hydratace pleti hydro-dermabrazí nebo UŠ, aplikace séra, masáž, pleťový krém

Ošetření 60 minut – do 890 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, hloubkové čištění a hydratace pleti hydro-dermabrazí, nebo UŠ, aplikace séra, masáž, maska, pleťový krém

Radiofrekvenční lifting pleti

Ošetření 30 minut – do 390 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, radiofrekvenční lifting, pleťový krém

Ošetření 45 minut – do 690 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, radiofrekvenční lifting, aplikace séra, masáž, pleťový krém

Ošetření 60 minut – do 890 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, radiofrekvenční lifting, aplikace séra, masáž, maska, pleťový krém

LED Světelná maska

Ošetření 30 minut – do 390 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, světelná maska, pleťový krém

Ošetření 45 minut – do 690 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, světelná maska, aplikace séra, masáž, pleťový krém

Ošetření 60 minut – do 890 Kč

Odlíčení, čištění, tonizace, šetrný peeling, světelná maska, aplikace séra, masáž, maska, pleťový krém

Akce: případné použití studeného kladívka a aplikace sér spray vakuumem zdarma

1. Aquapeeling, hydradermabraze s mikrodermabrazivním nástavcem

Z hydro-dermabrazního nástavece tryská úzký pramínek vody, který čistí pleť vysokorychlostním vakuovým sáním. Tekutina z něj mezitím pomáhá hydratovat pleť. Hlavní výhodou tohoto hydro-dermabrazního přístroje je jeho šetrnost, které je docíleno tím, že přístroj používá pouze vodu a případně vybrané sérum dle požadavku pleti.

2. Ultrazvuková špachtle pro hloubkové čištění, peeling a penetraci aktivních látek

Ultrazvuková špachtle mechanickým kmitáním o vysokých frekvencích zajišťuje prostupnost ultrazvuku do pokožky, dochází k čištění, uvolnění komedomů nebo odstranění nadměrné vrstvy zrohovatělé kůže a penetraci aktivních látek.

3. Ultrazvuk pro stimulaci látkové výměny a penetraci aktivních látek.

V přístroji se používá kosmetická ultrazvuková hlavice (sonofonézní). Ultrazvuková hlavice mikronizuje aktivní látky a tím zajišťuje jejich lepší vstřebání a hydrataci pleti. Zároveň dochází pomocí vibrací k přirozeným regeneračním procesům pokožky.

4. Radiofrekvenční lifting pro stimulaci kolagenových vláken

Jedná se o klasickou bipolární radiofrekvenci vhodnou k aplikaci na obličej, krk a dekolt. Výsledkem je intenzivní, neinvazivní lifting obličeje, zpevnění kontur, redukce váčků a vrásek, sjednocení pigmentu a celkové zjemnění pleti

5. Spray vakuum - terapie pro hloubkovou hydrataci

V zásobníku, který je naplněn vlažnou destilovanou vodou, je po zapnutí přístroje vytvořen aktivní kyslík slabě zásaditý, který se tlakovým rozprašovačem nanáší ve vzdálenosti 2-3 cm od pokožky na obličej, krk nebo dekolt. Díky tlaku a rovnoměrnému nanesení jsou takto aplikovaná séra pro pokožku lépe vstřebatelná. Aplikace přináší pleti příjemné osvěžení.

6. Cold kladívko pro zklidnění pleti (chladící sonda)

Hlavice studené kladívko se používá k eliminaci otoků, začervenání v důsledku ošetření nebo podráždění pleti.

7. LED maska

LED-PDT světla využívají polarizovaného monochromatického světla. Působením tohoto "studeného" světla dochází ke zvýšení, enzymatických reakcí tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita. Červené světlo (630-635 nm) zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky, zmenšuje póry a zvyšuje produkci kolagenu. Modré světlo (400-470 nm) působí antibakteriálně, ideální použití po ošetření akné a proti začervenalé pokožce. Zelené světlo (525-548 nm) vyvažuje poměr pigentu v pokožce, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu. Žluté světlo podporuje buněčnou imunitu a působí detoxikačně. Fialové světlo (410 nm) pomáhá při ošetření akné a zjemňuje zarudnutí.

© 2022 Masáže u Divadla Čs. Partyzánů 20, Chrudim 4, 53701
Tel: 720739640 
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!